Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Hogwarts Gezisine Ne Dersiniz?Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Okulu sizlere Kapılarını Açıyor...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Soğuk Bir Akşam ~

2 posters
YazarMesaj
Emma Duerre Black
Admin | Uçuş Profesörü | Gryffindor Bina Sorumlusu
Emma Duerre Black

Lakap : Dora-Deu-Emmy

Rpg Puanı
Rpg Gücü:
Soğuk Bir Akşam ~ Left_bar_bleue100/100Soğuk Bir Akşam ~ Empty_bar_bleue  (100/100)
Galleon:
Soğuk Bir Akşam ~ Left_bar_bleue10000/10000Soğuk Bir Akşam ~ Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Soğuk Bir Akşam ~ Empty
MesajKonu: Soğuk Bir Akşam ~   Soğuk Bir Akşam ~ Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 5:57 pm

Malikanede şöminemin başındaki sallanan sandalyeme oturmuş felsefe kitabı okuyordum.Kitaba dalıp gitmişim.Rüzgardan cama değen yaprak sesleriyle kendime geldim.Bu soğuk havada mutfağa gidip iki bardak soğuk su içtim.

Evden sıkılmıştım.Üstümü kalın bir şekilde giydim.Kitabımı yanıma aldım ve evden Göl kenarı'na doğru yürümeye başladım.Kar yağıyordu.Yerler beyaza bürünmüştü.Her kar tanesinin yere inişine gördükçe gülümsüyordum kendi kendime ..

Sonunda Göl kenarı'na geldim.Yerler biraz buz tutmuştu.Tedbirli şekilde en köşedeki masaya doğru ilerledim ve oturdum.Kitabımı açtım ve okumaya başladım.3-4 satır okuyup 1-2 saniye göle bakıyordum.Kitap okumak benim için bir zevkti hele ki göl kenarında okumak ..

İyice kitaba konsantre olmuşken birinin bana yaklaştığını hissettim.Ayak sesleri geliyordu,daha da yaklaşıyordu.Arkamı döndüm,karanlıktan yüzüne pek anlayamamıştım.Yanıma doğru yürümeye başladı..
Bridget Nyhmp Nyqaax
Admin|Eski Yazıtlar Profesörü|Müdür Yardımcısı
Admin|Eski Yazıtlar Profesörü|Müdür Yardımcısı
Bridget Nyhmp Nyqaax

Lakap : Basy

Rpg Puanı
Rpg Gücü:
Soğuk Bir Akşam ~ Left_bar_bleue100/100Soğuk Bir Akşam ~ Empty_bar_bleue  (100/100)
Galleon:
Soğuk Bir Akşam ~ Left_bar_bleue10000/10000Soğuk Bir Akşam ~ Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Soğuk Bir Akşam ~ Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk Bir Akşam ~   Soğuk Bir Akşam ~ Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 6:11 pm

Dışardaki soğuğa aldırmadan göl kenarına doğru yürümeye başladım. Kar taneleri saçlarıma düştükçe saçlarımı sanki yaşlıymışım gibi beyaza boyuyordu. André'ye haber vermeden evden çıkması onu huzursuz ediyordu. Ya onu merak ederse..? Bir anda onunla ilk tanıştığı günü hatırladı. Onunla ilk öpüştüğü zamanı... Ne olursa oldun onu çok sevdiğini hatırladı. Ve sevmeyede devam edecekti. Uzaktan bir slüyet gördüm ama tam olarak kim olduğunu seçememiştim. Oraya doğru yüremeye başlamıştım. Kişinin yanına yaklaşıp ''Merhaba, Ben Isabella. neden bu kadar tanışmaya istekli olduğunu anlamamıştı. Ama o kelimeler ağzından bir anda dökülü vermişti...
Emma Duerre Black
Emma Duerre Black

Lakap : Dora-Deu-Emmy

Rpg Puanı
Rpg Gücü:
Galleon:

Soğuk Bir Akşam ~ Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk Bir Akşam ~   Soğuk Bir Akşam ~ Icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 6:21 pm

Gelenin kim olduğunu düşünürken tatlı bir ses duydum.''Merhaba , Ben Isabella '' dedi.Ses bir müzikten farksızdı.İnsanları dinlendiriyordu.Isabella , Isabella bir yerden tanıyordum.Tabi ya Hogwarts'ta Eski Yazıtlar profesörü Isabella'ydı.Hemen ayağa kalktım ve ''Merhaba Isabella ben de Emma.Emma Deurre Black.Uçuş profesörüyüm.''dedim ve elimle yandaki boş sallanan sandalyeyi göstererek gülümsedim.''Nasılsın?''dedim.Birden içim sevinçle doldu.Ama onu çok sevmiştim.Aman tanrım saçmalıyorum.Daha yeni tanışıyorduk ama kanım ona ısınmıştı.Sanki yıllardır tanıyormuşum gibi...

Soğuk Bir Akşam ~
1 sayfadaki 1 sayfası