Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Hogwarts Gezisine Ne Dersiniz?Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Okulu sizlere Kapılarını Açıyor...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Emma C. Swan

2 posters
YazarMesaj
Blair Charlotte Swan

Lakap : Bla // B // Air // Char

Rpg Puanı
Rpg Gücü:
Emma C. Swan Left_bar_bleue65/100Emma C. Swan Empty_bar_bleue  (65/100)
Galleon:
Emma C. Swan Left_bar_bleue0/10000Emma C. Swan Empty_bar_bleue  (0/10000)

Emma C. Swan Empty
MesajKonu: Emma C. Swan   Emma C. Swan Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 7:18 pm

Issız bir sokakta mutlulukla yürüyordum. Sonra karşıma bir kadın çıkınca yüzümdeki bütün gülümseme silindi. Kadın bana baktı. Esmer ve kısa boyluydu. Elindeki bıçak dikkatimi çekti. Bana tiksinerek baktı.

Nefes nefese uyandım. Rüyanın devamını iç görememiştim. Hep bu kadını görüyordum. Kadının tüm suratını ezberlemiştim. Yataktan kalkıp mutfağa gittim. Bir bardak alıp, su doldurdum. Ellerim titriyordu. Suyu bir dikişte içtim. Neden bu kadar korkuyordum? Korkunç bir rüya değildi aslında. Bu kadını araştırmaya karar verdim. Acaba ailem biliyor mudur? Bu çok saçmaydı. Ama kadın bir Muggle' a benziyordu. Elinde asa yoktu. Annem bir Muggle olduğu için tanır diye düşündüm. ve yavaş yavaş yatağıma gittim. Yorganı üstüme çekip uyumaya başladım.

Artık sabah olmuştu. Saatim çalıyordu. Onu susturup yataktan kalktım. Her zaman erken kalkmayı severdim. Saatler sonra ailem kalktı Annem hemen kahvaltıyı hazırladı. Ailecek masaya oturduk. Babam yemeğini yeyip hemen işe gitti. Annemle yalnız kalmıştık. Ona
' Seninle bir şey konuşmak istiyorum. '' dedim. Annem başını salladı' Tamam. '' dedi ve '' Ama önce alışverişe gitmeliyim. '' [color=DimGray] diye ekledi ve odadan çıktı.

Annemin gecikeceğini tahmin ediyordum. Onu bekledim. O sırada hep o kadını düşündüm. Sonra kafamı bunlardan uzaklaştırarak kitap okumaya başladım. Sonra kapı çaldı. Bir ana ürktüm ve '' Kim o? '' dedim tiz bir sesle. Annemin sesi '' Benim. '' diye seslendi. Derin bir iç çekerek kapıyı açtım.

Annemin elinde bir sürü poşet vardı. Hepsini içeriye taşıdım ve ona rüyamı anlattım, bitince duraksayıp
'' Onun kim olduğunu biliyor musun? '' dedim. Annem ise esmer ve kısa diye kadının özelliklerini mırıldanıyordu sonra '' O benim ablam Elizabeth olabilir. Bana Hogwarts' tan mektup geldikten sonra benimle konuşmadı, bana kötü davrandı. Mezun olduktan sonra aramızda çok kötü kavgalar geçti. '' dedi. Başımı sallayıp odama gittim.

Acaba annemden intikam almak için beni öldürmek mi istiyordu? Korkuyordum. Sonra kapı çaldı ve içeri annem girdi bana
'' Sakın bu konuyu kafana takma, dışarı çıkıp hava al. '' dedi. Annemin sözünü dinleyip dışarı çıktım.

Hava güneşliydi. Saatlerce güneşin altında dolaştım. Sonra ıssız bir sokağa geldim. Artık o kadını düşünmüyor, mutlulıkla yürüyordum. Sonra karşıda bir siluet belirdi. Kısa boylu esmer bir kadındı, elinde bir bıçak vardı. Bana çok yaklaştı. Ben ise adeta donmuştum
'' Sen annemin ablasısın. '' diye fısıldadım. O ise kahkaha attı ve elindeki bıçağı bana sapladı. Ben yere yığılmıştım. Kadının benden uzaklaşan siluetini gördüm ve son kez ıssız sokağa baktım. Yavaş yavaş gözlerimi kapadım...
Emma Duerre Black
Admin | Uçuş Profesörü | Gryffindor Bina Sorumlusu
Admin | Uçuş Profesörü | Gryffindor Bina Sorumlusu
Emma Duerre Black

Lakap : Dora-Deu-Emmy

Rpg Puanı
Rpg Gücü:
Emma C. Swan Left_bar_bleue100/100Emma C. Swan Empty_bar_bleue  (100/100)
Galleon:
Emma C. Swan Left_bar_bleue10000/10000Emma C. Swan Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Emma C. Swan Empty
MesajKonu: Geri: Emma C. Swan   Emma C. Swan Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 7:25 pm

Betimlemelere daha çok yer vermelisin
65

Emma C. Swan
1 sayfadaki 1 sayfası