Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Hogwarts Gezisine Ne Dersiniz?Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Okulu sizlere Kapılarını Açıyor...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İzin Günü

YazarMesaj
Blair Charlotte Swan

Lakap : Bla // B // Air // Char

Rpg Puanı
Rpg Gücü:
İzin Günü Left_bar_bleue65/100İzin Günü Empty_bar_bleue  (65/100)
Galleon:
İzin Günü Left_bar_bleue0/10000İzin Günü Empty_bar_bleue  (0/10000)

İzin Günü Empty
MesajKonu: İzin Günü   İzin Günü Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 8:05 pm

Bir süre için Bakanlık'tan izin almıştım. Gideceğim ilk yer Üç Süpürge'ydi. Metamorfmagus halimdeydim. Bu halimi çok seviyordum. Başkaları bu halimle rahat ve çatlak olduğumu söylüyordu. Bakanlık'tan Üç Süpürge'ye cisimlendim. Hava soğuktu. Atkımı boynuma daha sıkı bir şekilde doladım. Sıcak bir kaymak birası iyi gelirdi. Üç Süpürge'ye girdim. Her yer öğrenci doluydu. Herhalde Hogsmeade gezisinin vakti gelmişti. Küçükken bu gezileri nasıl bir özlemle beklediğimi hatırlayarak gülümsedim.

Bir masa bulup oturdum. Etrafta az sayıda yetişkin vardı. Garsondan bir kaymak birası istedim. Biraz bekledikten sonra kaymak birası geldi. Bu içeceği çok seviyordum. Hava soğuktu, kaymak birası içimi ısıtmıştı. Keşke diğer arkadaşlarımda Bakanlık'tan izin alabilseydi diye düşündüm. Tek başıma oturmak canımı sıkıyordu. Suratım asık tek başıma oturdum. Sonra yanıma birinin geldiğini fark ettim.

İzin Günü
1 sayfadaki 1 sayfası