Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Hogwarts Gezisine Ne Dersiniz?Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Okulu sizlere Kapılarını Açıyor...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kötü Bir Gün

2 posters
YazarMesaj
Geovani D'angelo

Rpg Puanı
Rpg Gücü:
Kötü Bir Gün Left_bar_bleue82/100Kötü Bir Gün Empty_bar_bleue  (82/100)
Galleon:
Kötü Bir Gün Left_bar_bleue15/10000Kötü Bir Gün Empty_bar_bleue  (15/10000)

Kötü Bir Gün Empty
MesajKonu: Kötü Bir Gün   Kötü Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 6:36 pm

Geo, günün erken saatlerinden beri dışarıda aylak aylak geziyordu. Çoğunlukla dükkanlara giriyor veya bir şeyler içmek için barlara takılıyordu. Canı okadar sıkkındıki Hogsmeade'nin o güzel havası ona leş gibi kokuyordu, uçuşan kuşların sesi onu rahatsız ediyordu ki bu sesden çok hoşlanırdı. Genellikle sabah kalkıp kuları dinlerdi ama bu gün onlar öldürmek istiyor. Çünkü, bu gün uğursuz bir günde İtalya'dan kovuluşlarının tam 154. yıl dönümüydü. Şimdilerde geri gitselerde bu sürgün Geo için hala sürüyor.

Ama buna bi dur demeliydi daha ne kadar böyle üzülecektiki? Ailesi İtalya'ya dönmüş tü ve orada mutlu bir hayat yaşıyorlardı. Ayrıca bu gün onun doğum günüydü. Mutlu olmalıydı. Gülmeli, eğlenmeli ve çocuklar gibi oynamalıydı ama bunu en son 8. doğum gününde yaptı. Daha sonraları bir şeylerin farkına vardı ve bu günü doğum günü olarak değil, kovuluşlarının yıl dönümü olarak gördü ama bu sona ermeliydi en azından böyle düşünüyordu. Ama ne varki bunu hayata geçiremiyordu. Sonunda durdu ve silkindi. Kendine gelmek için hemen yanındaki Üç Süpürge'ye girdi. Ve garsondan büyük bardakta bir tane kamak birası istedi.
Daisy Cheers

Lakap : Ne istersen onu de :D

Rpg Puanı
Rpg Gücü:
Kötü Bir Gün Left_bar_bleue85/100Kötü Bir Gün Empty_bar_bleue  (85/100)
Galleon:

Kötü Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Kötü Bir Gün   Kötü Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 7:02 pm

Oldukça güzel bir gündü. Daisy, dışarı çıkıp bütün gününü yeşillikler arasında geçirebilirdi. Yatağından kalktı, ve odasındaki çiçeklere günaydın dedi, ve sularına verdi. Bir şeyler yemek bile istemiyordu, bir an önce bu güzel havayla kucaklaşmak istiyordu. Perdelerini açtı ve güneşin odasının her köşesine gelmesini sağladı. Toz pembe elbisesini giydi ve güzel bir makyajla kıyafetini tamamladı. Çıkarken ayaklarına mor çizmelerini geçirdi. Hava harikaydı, güneş, bütün çiçekleri kendine doğru çekiyordu. Çiçekler mutluluktan etrafa güzel kokular yayıyordu. Derin bir nefes aldı, yaşam bu işte, dedi kendi kendine.
Dün akşam takvimine bakmış ve yakın arkadaşı olan Geo'nun doğum günü olduğunu görmüştü, ona küçük bir sürpriz yapacaktı, onu gerçekten seviyordu. Arkadaşım dese de ona karşı bir şeyler hissediyordu. Küçük bir hediye almıştı. Çıkarken çantasına koydu. O kadar büyük olmasa da, o hediyeyi alırken çok heyecanlanmıştı. Ne var ki umduğu kadar güzel bir an olacağını sanmıyordu. Geo'yu tanıyordu ve onunla geçirdiği ilk doğum günü olmayacaktı. Geo için kötü bir gündü.İtalya'dan kovuluşlarının tam 154. yıl dönümüydü. Daisy, Geo'yu nerede bulacağını biliyordu, kesinlikle Üç Süpürge'de olmalıydı. Üç Süpürge'ye vardığında hiç şaşırmadığı bir manzarayla karşılaştı. Geo koca bir bardak kamak birasını önüne almış içiyordu. Ve mutsuz görünüyordu. Sessizce yanına yaklaştı.
"Doğum günün kutlu olsuuuun. Nasılsın?"
Geovani D'angelo

Rpg Puanı
Rpg Gücü:
Galleon:

Kötü Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Kötü Bir Gün   Kötü Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 7:13 pm

Geo, önündeki kafası kadar olan bardaktan birasını içerken hala üzgündü. Bütün bunları aştığını düşünüyordu fakat bir türlü aşamıyordu. Şimdi ailesiyle birlikte İtalya'da olmak vardı. Orada belkide Pissa kulesinin tepesinde bir doğum günü. Ama burayı bırakamazdı ailesinin geleceği içn burada kalmalı ve eğtimini tamamlamalıydı. Aksi takdirde öngörüldüğü gibi en güçlü lider değil tarihin en berbat lideri olucaktı. Her zamanki gibi karamsara bağlamışken tepesinde bir anda Daisy belirdi ve bağırmaya yakın bir ses tonuyla "Doğum günün kutlu olsuuuun. Nasılsın?"

Geo, kafasını yavaşça ona çevirdi üzerinde pembe bir elbise vardı. Geo, bir an kulaklarını tutu ve "Kulağımın dibinde bağırmassan süperim!" dedi ve sırıttı. Daha sonra eliyle işaret ederek "Otursana" Daha sonra garsona bir kayma birası daha sipariş etti. Daisy'nin kaymak birasına bayıldığını biliyordu. Daisy ile uzun yıllardır arkadaştı ve onunlayken kendini mutlu hissediyordu. Çünkü, ne hissettiğini bir tek o anlıyordu. Diğerleri bir insanın nasıl olurda doğum gününden nefret ettiğini anlamkta güçlük çekiyordu. Aslında bu o kadar karmaşık değildi. Onlarında bütün ailesi başka ülkede olsa onlarda doğum günlerinden nefret ederdi. Ama hayır herkeze göre Geo saçma düşünüyor. Bunları düşününce bir an sinirlendi ama kendi kendine hemen yatıştırdı sinirini. Daha sonra Daisy'ye dönerek "Eee... Sen nasılsın??"
Daisy Cheers

Rpg Puanı
Rpg Gücü:
Galleon:

Kötü Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Kötü Bir Gün   Kötü Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 7:38 pm

Geo, kafasını yavaşça çevirdi. "Kulağımın dibinde bağırmassan süperim!" dedi. Daisy, bu cevaba hiç şaşırmadı. Kendi kendine düşünmeye başladı, acaba hediyeyi vermese ve bugün hiç doğum günü değilmiş gibi davranıp, onun mutsuz gününü paylaşsa mıydı.Bir an bu gün için çok renkli giyindiğini düşündü. Tam bu sırada, eliyle işaret ederek "Otursana" dedi. Daisy'nin konuşmaya niyeti yoktu. Sessizce oturdu. Önündeki kaymak birasında gözü kalmıştı. Galiba düşünmek yerine içmek istiyordu. Geo onu anlamıştı, bu çocuğa bayılıyordu. Garsondan kaymak birası istedi. Daisy, bir yandan da yüzünden acı çektiğini anlayabiliyordu. Daisy'e mutlu görünmeye çalışıyordu. Ama şuan ailesiyle olmak istediğinden emindi. Bu aslında çok acı veriyordu. Onunla olmaktan mutlu olmadığını düşünüyordu bazen, tabi ki aile her şeyden daha önce gelirdi. "Eee... Sen nasılsın??" "Elimden geldiğince mutlu olmaya çalışıyorum" diye cevap verdi Daisy.
Geovani D'angelo

Rpg Puanı
Rpg Gücü:
Galleon:

Kötü Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Kötü Bir Gün   Kötü Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 7:53 pm

Geo, biraz mutlu, biraz mutsuz birasını içerken. Daha fazla mutlu olmak istiyordu. Daisy'yi bir an için unutmuştu. Her zamankinin aksine çok suskundu. Ama tam onda beklediği gibi Daisy konuştu. Duramıyordu bu kız. "Elimden geldiğince mutlu olmaya çalışıyorum" dedi. Geo, aniden kafasını ona çevirdi. Roller değişmişdi bu sözü onun sölemesi gerekiyordu ama Daisy söledi. Bu gün çok garip şeyler oluyordu. Yoksa bu karamsarlık bulaşıcımıydı. "Sen mi mutlu olmaya çalışıyorsun?" Bir an duraksadı "Hadi ama kimi kandırıyorsun sen her zaman mutlusundur." Bunu söylerken gülüyordu "Ayrıca bü gün bende mutluyum bu karamsarlığı üzerimden atmaya karar verdim." Bunu söylerken çok ciddiydi. Gülümsüyor ve gözleri parlıyordu.

Bu arada birasının bittiğini fark etti ve Daisy'nin birasında baktı neredeyse bitiyordu. Garsona iki tane daha sipariş etti. Daha sonra Daisy'ye dönerek "Bir gün beni iflas ettireceksin bu bira sevdağan yüzünde." dedi ve sırıttı. Evden çıkarken saçını başını düzeltmediği aklına gelmişti. Her zaman yanında taşıdığı tarağını çıkararak şaçlarını şekle soktu ve Daisy'ye dönerek "Şimdi nasıllar?" dedi göz kırptı. saçlarına her zaman önem vermiştir. Bir kızı etkilemenin bir kaç yolundan biriydi bu. Kızlar saçlara ve kıyafete önem verirdi ve bu yüzden Geo'da bu iki şeye çok önem verir. Bunu düşünürken yüzünde muzipçe bir gülümseme belirdi.
Daisy Cheers

Rpg Puanı
Rpg Gücü:
Galleon:

Kötü Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Kötü Bir Gün   Kötü Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 8:24 pm

Cevabımı duyunca şaşırır gibi yüzünü bana çevirdi. Suratında küçümseyici bir bakış vardı. Kelimelerini yüzüme durmaksızın sıraladı.[i] "Sen mi mutlu olmaya çalışıyorsun?, Hadi ama kimi kandırıyorsun sen her zaman mutlusundur" Bende şok etkisi yaratmıştı. Çantamın içindeki elim hediyeyi sımsıkı tutuyordu. Bir an elimden bıraktım ve elimi çantadan çıkardım. Sessizce onu dinliyordum. "Ayrıca bü gün bende mutluyum bu karamsarlığı üzerimden atmaya karar verdim." Onun için sevinmiştim, ama o anki duygularımda bir değişiklik olmamıştı. İçimden düşünmeye başladım. O beni bu kadar yıllardır tanıyordu. Ama şimdiye kadar onun yanında hiç ağlamamıştım. Bu kelimeleri duymama şaşırmamalıydım. Yaşadıklarımla ilgili en ufak bir fikri yoktu. Hayatın bir tek ona acı verdiğini düşünüyordu. Çok düşüncesiz bir Geo gördüm karşımda. Susmakla yetindim. Hiç durmadan içkiyi yudumluyordum. Bitmek üzereydi.
Hiç bir şey yokmuş gibi yüzüme baktı gülümseyerek "Bir gün beni iflas ettireceksin bu bira sevdağan yüzünde." Hiç komik gelmemişti aslında. Ama içten olmasa da gülümsedim. Sabah kalktığımda yapmak istediklerimle şimdikiler çok farklıydı. Şimdi sarhoş olana kadar içip, onun yanında olmak istiyordum. Beni etikilemeyi başarıyordu. Dağınık olan saçlarını ellerini götürdü ve cebinde bir tarak çıkararak taradı, sonra yüzüme gülümseyerek "Şimdi nasıllar?" dedi. Beni şimdi güldürebilmişti. Gülümseyerek "Harika" dedim. Ellerimi saçlarına götürdüm, "Saçların harika." Ne oluyor bana yaa, ben bir bardak birayla bu hale gelir miydim? Beni kendine çekiyor gibiydi, karşı koymak imkansızdı...
Geovani D'angelo

Rpg Puanı
Rpg Gücü:
Galleon:

Kötü Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Kötü Bir Gün   Kötü Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 9:33 pm

Geo, bir terslik olduğunu anlamıştı. Söylediği şeylere gülüyordu ama hiç içten değildi ve bu durum gerçekten vahimdi. Geo, onu gülen biri olarak görmeye alışmıştı ve üzülmesini hiç istemiyordu. Onun da zorluklar çektiğini biliyordu ama bunları ona unutturmak Geo'nun göreviydi ve şimdi anlıyordu ki görevini doğru yapamıyordu. Belli ki onu mutlu edemiyordu. Belkide ona göre sadece kendini düşünen bir bencildi ama aslında öyle değildi. Geo, verdiği bir çok mücadelede kendini düşünmemeyi öğrenmişti ve bunu en iyi bilmesi gereken Daisy'di ama belki bunu anlamıyordu. Ama onu asla suçlayamazdı. O, Geo'nun en iyi dostuydu, ailesiydi ve belki çoğu kişiden daha yakındı ama yinede bu ona karşı bencil davranma hakkı vermezdi. Bundan sonra bencil olmayacaktı yada daha az olmaya çalışacaktı.

Geo, saçlarını taradıktan sonra Daisy elleriyle saçlarını karıştırdı. Bu en sinir olduğu şeydir fakat bu sefer bir farklılık vardı. Bu onun hoşuna gitmişti. Ama neden? Asıl soru buydu ama cevabı yoktu. Veya bu cevabı vermeye korkuyordu. Ama neden? Şimdiye kadar hiç bir şeyden korkmamıştı şimdi niye korkuyordu. Bu cevabı daha sonra almaya razıydı ve o muhteşem hafızası sayesinde bu cevapları anında kafasından sildi. Daha sonra Daisy'ye döndü. Burada oturmaktan sıkılmıştı ve emindi ki oda sıkılmıştı. Ama bencil olmayacaktı ya o burada oturmayı seviyorsa? Bundan emin olamazdı bu yüzden bu bencilliğe girmezdi galiba.
"Eee... Bütün gün burada oturamayız ya! Hadi bi yer seç oraya gidelim." dedi ve gülümsedi. Aklındaki soru ve cevaplar tekrar ortaya çıkıyordu. Bu da demek oluyordu ki muhteşem hafızası sayesinde onları iyice derinlere gömmeli ve üzerine bina dikmeliydi. Hesabı ödemek için parası olup olmadığını yokladı. Nede olsa evden nasıl çıktığını hatırlamıyordu. Ceplerini karıştırırken cebinden bir sürü eşya çıktı bunlar Geo'nun muydu? Bunları kesin sarhoşken almıştı. Dua etmeliydi ki bunlar fazla pahalı olmasın.
Daisy Cheers

Rpg Puanı
Rpg Gücü:
Galleon:

Kötü Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Kötü Bir Gün   Kötü Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 10:08 pm

Kafam iyice bulanmaya başlamıştı. Bir şeyler yapıyordum ama farkında bile değildim. Bu kadar sarhoş olmuş muydum hiç? Dilerim ki oda sarhoştur dedim kendi kendime. Yoksa bu halimi yarın hatırlarsa rezil olacaktım. Kafamı biraz kullanabiliyordum. Ama her yer dönüyordu. Midem bulanıyordu. Oturduğum yerden hiç memnun değildim aslında. Geo'nun gözlerinin içine bakıyordum tam. Ne kadar da mükemmel göründü gözüme. Gözleri, gülüşü, ne diyordum ben, ne oluyor bugün bize? Bu sırada "Eee... Bütün gün burada oturamayız ya! Hadi bi yer seç oraya gidelim." dedi Geo. Yüzüne baktım, "Fark etmez, istersen gidelim istersen kalalım. Ama bugün hep yanındayım, benden kurtuluşun yok.".
Geovani D'angelo

Rpg Puanı
Rpg Gücü:
Galleon:

Kötü Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Kötü Bir Gün   Kötü Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 10:37 pm

Geo'nun başı hafif hafif ağrımaya başlamıştı. Bu kaçıncı Kaymak Birasıydı kim bilir. Yanına döndüğünde Daisy'nin daha zor bir durumda olduğunu gördü. Görünüşünden de belliydi ki daha fazla bira içemezdi. Ona ve kendisine bir kahve söyledi. Kahvesinden ufak yudumlar alırken başı çatlarcasına ağrıyordu. Bu durumda Daisy'yi düşünemiyordu bile. Geo'nun iki katı bira içti. Ona döndü ve "Sarhoş değilsin dimi?!" sorusunu biraz korkarak sormuştu. Çünkü, oda sarhoşsa olacaklardan korkuyordu. Geo, en son sarhoş olduğunda hatırlanmaması gereken şeyler yapmıştı. Bütün cafeyi dağıtmış ondan sonra oradan kaçmıştı. Kendine geldiğindeyse hayatında hiç görmediği bir ormanın ortasında duruyordu. Oradan çıkması 13,5 saatini falan almıştı. Daisy'de sarhoş ise durumları çok vahimdi ki Geo'ya göre Daisy kendisinden de sarhoştu. Bunları düşünürken bile gülüyordu. Neden güldüğünü bilmiyordu ama kahkahalar atası geliyordu. Hatta atıyordu bile. Bütün dükkan ona bakıyordu bunu fark edince hemen sustu. Çok ama çok utanmıştı. İçinden karşılarına tanıdık birinin çıkmasını istiyordu. Bir kez daha kaybolamazdı. Hem bu sefer yolu bulabileceğinden emin değildi.
Daisy Cheers

Rpg Puanı
Rpg Gücü:
Galleon:

Kötü Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Kötü Bir Gün   Kötü Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 10:44 pm

Kahvemi yudumlarken birden Geo'nun saçma sorusuyla kafamı ona çevirdim "Sarhoş değilsin dimi?!". Çok komikti bu çocuk kaç tane bilmiyorum ama bardaklarca kaymak birası içmiştim. Oysa ne hayallerim vardı bugünle ilgili. Birden bire Geo kahkahalarla gülmeye başladı. Herkes ona bakınca utandı ve sustu.
Artık vakti gelmişti sanırım garsona bağırdım ve bir göz kırptım. Numaram oldukça iyi gitmişti sanırım, ne kadar sarhoş olsamda yapmam gerekeni yapmıştım. Geo şaşırmış gibi duruyordu. Ne olduğunu öğrenmek istediğinden emindim. İçeriden kocaman bir pasta geldi. Ve tabi Geo ve benim ortak arkadaşlarımız. Hepimiz bir ağızdan "İyki doğdun Geo" diye bağırıyorduk. Oldukça şaşırmış duruyordu. Hepimiz tek tek öptük ve hediyelerimizi verdik. Hepimizin hediyesini tek tek açmaya başladı. Çok mutlu görünüyordu. Gözlerimin içine bakıyordu. Ve gülümsüyordu. Sanki bütün sarhoşluğumuz gitmiş gibiydi.Sıra benim hediyeme geldi.
Geovani D'angelo

Rpg Puanı
Rpg Gücü:
Galleon:

Kötü Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Kötü Bir Gün   Kötü Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 10:58 pm

Geo, tam uyuyup kalacaktı ki Daisy ile garson arasında bir konuşma yada işaretleşme geçti tam anlayamamıştı ama daha sonra her şey netti. Birden içeriye kocaman bir pasta ve arkasından bir sürü kişi girdi. Sarhoşluğun etkisiyle ilk önce bunları tanıyamasa da daha sonradan hepsini tanıdı. John, Elizabeth, Thomas, Serena, Charles ve daha bir çok arkadaşı. Vay be bu kadar arkadaşı olduğu bir an unutmuştu. hepsi elinde hediye paketiyle Geo'ya bakıyorlardı. Geo, ise kaşları havada şaşkın bir ifadeyle onlara bakıyordu. Daha sonra kendine geldi ve hepsiyle birer birer öpüşüp, tokalaştıktan sonra hediyelerini kabul etti. Hediyeleri çok beğense de bu sarhoş haliyle kesin bunları kaybedecekti. Bunları eve ulaştırmanın bir yolunu düşünmeliydi. Acaba postaya versede sabah olunca alsa mıydı? Kendide kabul ediyordu çok salakça bir fikirdi. Neyse onu onu daha sonra düşünürdü. Şimdi eğlenmeliydi. Herkes hediyelerini vermişti ama tek Daisy kalmıştı. Unutması mümkün değildi. Nedense hiç bir şeyi unutmuyordu ve bazen sinir bozucu olabiliyordu bu durum. Anlaşıldığı kadarıylada yine unutmamıştı. Geo'ya bakıyordu. Kesin unutmamıştı. Unutsaydı bu gün hiç Geo'ya bakmazdı çünkü. Bir kere bir şeyi unutmasını istiyordu fakat daha bu dileği gerçekleşmedi. Bu huyuna sinir oluyordu daha doğrusu imreniyordu. Geo, bir çok şeyi unuturdu ve bu yüzden çok azar işitirdi. Hatta bu yüzden bir çok kez tokat yemişliğide vardı. Ama şimdi tokatları değil sevinçleri düşünme zamanıydı.
Daisy Cheers

Rpg Puanı
Rpg Gücü:
Galleon:

Kötü Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Kötü Bir Gün   Kötü Bir Gün Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 11:07 pm

Hediyemi uzattım eline aldı ve yüzüme gülümsedi. İçinden geçirdiklerinin ne olduğunu adım gibi biliyordum. Gene unutmamıştım. Hiç bir zaman unutmam ki, eminim şuan beni kıskanıyordur. Her şeyi hatırladığım için. Etrafa baktım baya hediye olmuştu. Bunları eve götürmesine yardım etmeliydim. Evet edecektim. Neyse hediye elindeydi, hediyeyi açtı. İçinden bir çerçeve içinde bir resim, bir mektup ve bir rozet vardı. "Ben öncelikle açıklayayım, İtalya da ailene ulaşmak çok zor oldu ve bir yolunu bulup ulaştım. Senin yaşadıklarını anlattım. Ve onlarda seni çok çok özlediklerini söylediler. Ama mutlu olmanı ve asla bizim için kendini üzmesin dediler. Sana ailenize ait (rozet) bir hediye götürmemi istediler. Ve benim isteğim üzerine bir resim çekildik hep birlikte ve küçük bir not, aslında notta benim söylediklerime benzer şeyler yazıyor, gene de bir anısı olsun diye notu yazdırdım. Seni çok seviyorlar. Bende çok seviyorum". Utancımdan kıpkırmızı olmuştum. Nasıl bu kadar uzun bir cümle kurdum bilmiyorum. Bilerek çerçevenin içine iki tane resim koydum. Birinci resimde sadece ailesi. İlk resmin altına koyduğum resimde, ailenin arasında bende vardım. Bu oldukça hoşuma gitmişti. Yüzüne gülümsedim. Ve gidip yanağına bir öpücük kondurdum. O her şeye değiyor. Hatta daha fazlasına....
Geovani D'angelo

Rpg Puanı
Rpg Gücü:
Galleon:

Kötü Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Kötü Bir Gün   Kötü Bir Gün Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 4:32 pm

Geo, bütün hediyelere tek tek baktı. Aslında tek tek bakmadı çünkü, bu yarım saatten fazla sürebilirdi. Onun yerine hemen göz gezdirdi. Bu arada Daisy'nin hediyesini hâlâ vermediğini gördü. Hemen ona döndü ve Daisy'de hediyeyi ona uzattı. Geo, en çok bu hediyeyi merak ediyordu acaba ne almıştı bunun için hediyeyi hemen açtı. İçinde bir resim, not ve rozet vardı. Daha onlara bakmaya fırsat bulamadan Daisy durmaksızın açıkladı "Ben öncelikle açıklayayım, İtalya da ailene ulaşmak çok zor oldu ve bir yolunu bulup ulaştım. Senin yaşadıklarını anlattım. Ve onlarda seni çok çok özlediklerini söylediler. Ama mutlu olmanı ve asla bizim için kendini üzmesin dediler. Sana ailenize ait (rozet) bir hediye götürmemi istediler. Ve benim isteğim üzerine bir resim çekildik hep birlikte ve küçük bir not, aslında notta benim söylediklerime benzer şeyler yazıyor, gene de bir anısı olsun diye notu yazdırdım. Seni çok seviyorlar. Bende çok seviyorum" dedi. Bu sözlerden sonra normal olarak Geo'nun kızarması gerekiyordu ama tam aksine Daisy kızardı. Ve yanına geli Geo'nun yanağına bir öpücük kondurdu. İşte bu onu kızartabilirdi ama bunun olmasını istemezdi ve iyiki olmadı. Kızarmaktan hoşlanmazdı. Kızarınca yüzü çok çirkin bir şeye dönüşüyordu ve saçlarınıda kötü gösteriyordu. Rozet ve resimden yüzünü kaldırarak Dasiy'ye baktı ve ona "Bunu daha önce söyledimmi hatırlamıyorum ama gerçekten süpersin!" dedi ve Daisy'yi yanağından öprü. Gerçekten hoş bir duyguydu ama bu duyguy sorgulamak istemiyordu hemde bu sarhoş kafayla. tam o arada bir şey kafasına dank etti "Heyyy!! Ailen senin İtalya'ya gitmene nasıl izin verdi?! sakın bana gizlice gittim deme..." dedi. Gerçekten nasıl gittiğini merak ediyordu. Gizlice gitmiş olmazdı. Ailesi kesin anlardı fakat izin almasıda epey zordu açıkcası.
Daisy Cheers

Rpg Puanı
Rpg Gücü:
Galleon:

Kötü Bir Gün Empty
MesajKonu: Geri: Kötü Bir Gün   Kötü Bir Gün Icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 7:49 pm

Onu öptükten sonra kızarmadı hiç, en azından benim kadar. O kızardığında kötü olduğunu düşünüyor ama ben onun o haline bayılıyorum. Aslında onun her halina bayılıyorum. Rozete ve resimlere bakıyordu, içimden inşallah beyenmiştir dedim. Çünkü aklıma bir çok fikir gelmişti ama en iyisi buydu galiba. Zaten istediğim tepkiyi şimdi vermesini beklemiyordum. Çünkü sarhoştu, ayıldığı zaman teşekkür edicekti. Bu sırada "Bunu daha önce söyledimmi hatırlamıyorum ama gerçekten süpersin!" dedi ve yanağımdan öptü. Bu kadarını gerçekten beklemiyordum. Ayıldığında neler yapacaktı kim bilir. Bir şeyler diyordu kendi kendine ama anlamıyordum. Sonra şöyle dedi, "Heyyy!! Ailen senin İtalya'ya gitmene nasıl izin verdi?! sakın bana gizlice gittim deme..." Güzel bir yere parmak basmıştı kendimi ne kadar parçalamıştım okuldan izin alabilmek için. Aslında hiç söylemesem ve öylece gitsem daha kolay olurdu heralde, Cisimlenme büyüsü yapmayı biliyordum ve bunun için de izin almam gerekiyordu. Cisimlenme için küçüktüm galiba. "Tabi okuldan izin almak zor oldu, ama hepsi senin için canım" ona sarhoşken böyle şeyler söylemek hoşuma gitmiyordu. Her şeyi unutacağından korkuyordum. Bazen aklıma hayince fikirler geliyordu. O sarhoşken ona onu sevdiğimi söylemeyi bile düşünüyordum. Nasıl olsa hatırlamayacak diye. Belki benim için prova olurdu. Kendi kendime güldüm. O da sanki anlamışta karşılık veriyomuş gibi yüzüme gülümsedi.

Kötü Bir Gün
1 sayfadaki 1 sayfası